Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-07-09 23:14:23

Wiktoria21
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-03-25
Posty: 11

Ból cewki moczowej - urografia czy urodynamika?

Długo wałczę z zapaleniem pęcherza, teraz niby jest lepiej, ale CAŁY czas boli mnie cewka moczowa, w końcu wyszły mi bakterie na które brałam całe mnóstwo antybiotyków dobranych zgodnie z antybiogramem i nic... chlamydie,ureaplazmy i mykoplazmy zostały wykluczone przez mojego ginekologa, który upiera się, że pod względem ginekologicznym jestem zdrowa, z kolei mój urolog woli faszerować mnie antybiotykami niż robić badania, a moja lekarz rodzina uważa, że być może mam reflux lub coś przez co nie można wytępić tych bakterii, ale jestem zdeterminowana by zdobyć skierowanie i tu pojawia się moje pytanie: od jakich badań powinnam zacząć tj. o jakie poprosić? Urodynamika wskaże wszelkie wady anatomiczne? A może urografia wystarczy? Dodam, że czasem czuję ostry ból przy oddawaniu stolca i zastanawiam się czy to ma jakiś związek?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson