Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2012-07-19 14:01:21

mo_na
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 1

jelito nadwrażliwe i pęcherz?

Witam!
Mam 36 lat, jestem kobietÄ…, mamÄ…. 10 lat temu przeszÅ‚am chorobÄ™ wrzodowÄ… żoÅ‚Ä…dka. Dodatkowo lekarze znaleźli w pobliżu wrzodów polipa, który zostaÅ‚ usuniÄ™ty. Po poronieniu ( 3 lata temu) zdiagnozowano u mnie zespół jelita nadwrażliwego. O mojej drodze ku zdiagnozowaniu tej przypadÅ‚oÅ›ci nie wspomnÄ™ bo to temat rzeka... Obecnie nawroty zespoÅ‚u mam 2 razy w roku. ZauważyÅ‚am, że przy objawach ze strony jelit pojawiajÄ… siÄ™ też objawy od strony pÄ™cherza. PoczÄ…tkowo nie Å‚Ä…czyÅ‚am ich ze sobÄ… ale po lekturze forum, zaczęłam siÄ™ zastanawiać. Nie jest to typowe zapalenie pÄ™cherza. Nic mnie nie piecze, nie czuje parcia. To takie trudne do opisania uczucie. TÄ™py  ból w kroczu - ale nie ciÄ…gÅ‚y, pojawia siÄ™ na kilka sekund i znika, kÅ‚ucie i ciÄ…gniecie w cewce moczowej oraz pochwie. Kiedy opróżniam pÄ™cherz czujÄ™ wyraźnÄ… ulgÄ™. W nocy Å›piÄ™ jak suseÅ‚smile  Lekarz rodzinny zaserwowaÅ‚ mi monural, urofuraginum, uro up. Nie czujÄ™ poprawy. CoÅ› mi siÄ™ zdaje, że to byÅ‚ taki strzaÅ‚ na Å›lepo. I teraz siÄ™ zastanawiam co dalej?

Offline

 

#2 2012-07-19 22:27:56

perkosia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 733

Re: jelito nadwrażliwe i pęcherz?

badania moczu, posiewy z moczu i pochwy, badania na bakterie atypowe a w dodatku jak takie kłopoty z jelitami to badanie na pasożyty i jersinię z krwi we wszystkich klasach

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson