Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2007-06-07 15:13:00

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Co jest??

U mnie wyglądało, jak na głównej, bo to opis z autopsji. Ale nie przejmuj się, da się przeżyć, biopsja pęcherza na żywca była gorsza big_smile. Prawdopodobnie u Ciebie też lekarz będzie stukał w komputerek i obserwował wyniki, a pielęgniarka będzie Cię podłączać i cewnikować. Ja za drugim razem miałam "przyjemność" być jeszcze obserwowana przez dwoje specjalizantów. I to, że byli, nie zestresowało mnie tak bardzo, jak stopień debilizmu, który zaprezentowali. Przecież to już lekarze, a takie młoty, za przeproszeniem sad


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#27 2007-06-07 15:16:23

Sky
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 1223

Re: Co jest??

jesli bylaby to tylko uroflowmetria to tylko pojdziesz do wc nasikasz po takiego lejka ktory mierzy przeplyw i na tym koniec.jesli to bedzie inne badanie to bez lekarza czy pielegniarki sie nieobejdzie.

Offline

 

#28 2007-06-07 15:50:27

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Co jest??

No tak, nie dodałam, że pisałam o tej gorszej części badania.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#29 2007-06-07 16:32:10

hendry
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-05-04
Posty: 12

Re: Co jest??

no to niezle ale on mi mowil tylko o jakiej predkosc  moczu :-) wiec moze bedzie mie czekac ta lagodniejsza wersja badania (taka mam nadziej :-)) dzieki bardzo za rady okaze sie 11 lipca bo wtedy mam sie zglosic na to badanie. a co dotego leku ktory mi przepisal dobre jest ?? czy moze ktos je zazywal??

Offline

 

#30 2007-06-08 08:04:34

Fala
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 260

Re: Co jest??

Raczej nie ma się czego bać. Ja też dosłam taką karteczke przed badaniem, ze albo alewatywa, albo jakieś czopki. Tez się przeraziłam, że po prostu sie wyprózniłam rano i nic sie nie stało. Jak cię podłącza do komputera to powinien być z tobą jeden lekarz, góra dwoch, przynajmniej tak było u mnie. A w czasie badania był tylko jeden.

Offline

 

#31 2007-06-08 08:28:21

magdalena
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 3323

Re: Co jest??

A jakby co ja dorzuce od siebie lewatywa mnie nie bolala przed zabiegiem tego wogole nie czulam a mam naprawde wrazliwy brzuch. Wprawdzie nic mi nie dala bo z nerwow przed zabiegiem sama bylam 6 razy w toalcie no ale coz lekarz mi pow ze musi ja zrobic bo takie sa zasady. Mogliby czasem sluchac pacjentow i im ufac

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson