Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2016-04-01 21:16:01

Redakcja
Administrator
Serwis

Urodziny pecherz.pl

Dzisiaj, 01.04.2016 roku, mija dziesiąta rocznica uruchomienia serwisu pecherz.pl. W tym jakże ważnym dniu życzę Wam wszystkim, kochane pęcherzowiczki i kochani pęcherzowicze, żebyście na forum zaglądali wyłącznie w celach towarzyskich, a treści serwisu miały dla Was wartość wyłącznie sentymentalną. Dziękuję, że jesteście i możemy razem tworzyć wspaniałą urologiczną społeczność smile.

Dziesięć lat to czas wspomnień. Wprawdzie z powodu mojego stanu zdrowia nie zajmuję się rozwojem serwisu tak jak dawniej i kilka wielkich, wspaniałych dla Was, planowanych zmian jeszcze nie zostało uruchomionych, ale uczynię to najszybciej, jak będzie możliwe. Zapewniam Was jednak, że to, co planuję, pozwoli przekształcić pecherz.pl w serwis wykorzystujący zdobycze telemedycyny.

Mimo mojej nienachalnej aktywności smile nie zapominam o pęcherzowiczach i staram się walczyć o nasze prawa. Za największy sukces uznaję uzyskanie opinii Rzecznika Praw Obywatelskich, że brak toalet dla niepełnosprawnych w szpitalach narusza prawa obywatelskie i prawa człowieka pacjentów nie w pełni sprawnych. Oczywiście, Ministerstwo Zdrowia na razie wykazuje umiarkowane zaangażowanie w realizację zaleceń RPO, by usunąć te naruszenia, ale nie spoczniemy na laurach, prawda?

Dziękuję Wam raz jeszcze za te 10 lat.

Redakcja.

#2 2018-04-01 21:40:07

Redakcja
Administrator
Serwis

Re: Urodziny pecherz.pl

Moi drodzy!

Czy otrzymaliście mailem dzisiejsze życzenia? Otrzymuję komunikat o błędzie, nie wiem, czy mój mail do Was dotarł. Jeśli nie, wklejam jego treść:

"Kochane Pęcherzowiczki, Kochani Pęcherzowicze!

Dzisiejszy dzień jest podwójnym świętem. Dwunaste urodziny serwisu Pecherz.pl zbiegają się ze Świętami Wielkiej Nocy. Życzę Wam, Moi Drodzy, pięknych, pogodnych, pełnych nadziei Świąt i dużo, dużo zdrowia, abyście serwis Pecherz.pl odwiedzali tylko w celach towarzyskich.

Jednocześnie, jak co roku, serdecznie dziękuję Wam za pomoc w ramach ubiegłorocznego jednego procenta i ponownie proszę o wsparcie w tym roku.

KRS 00000 50135.
Cel szczegółowy: Sykulska.

Dziękuję smile!

Pozdrawiam Was gorąco
Karolina
Redakcja Serwisu
Pecherz.pl"

Stopka forum