Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2023-10-02 01:22:28

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Życzenia dla lekarzy

W Międzynarodowym Dniu Lekarza (no, z małym poślizgiem, bo miałam pół niedzieli napady epi) tym nielicznym lekarzom, którzy przez ostatnie 23 lata mojego zdrowotnego piekła ratowali lub obecnie ratują mnie i z poświęceniem wykraczającym poza wymogi zawodowe pomagali mi wciąż pozostać po tej stronie tęczy (a to jest coraz trudniejsza czynność) - składam najserdeczniejsze podziękowania i życzenia cierpliwości nie tylko do mnie, ale i do tego wszystkiego, co Wam, drodzy Medycy, funduje od kilku lat rząd. Nie dajcie się wygonić ich mściwym "niech jadą!", nie dajcie się zastraszyć pyszałkowatym politykom, którzy z Waszych danych medycznych robią partyjną ulotkę, a na obrzydliwe próby robienia z Was zbrodniarzy przeciwko narodowi, pokażcie tępym politrukom gest Lichockiej, niech umykają hyżo.

I najważniejsze - kupując czapkę na zimę, pamiętajcie, żeby wziąć dwa rozmiary większą. Żeby Wam się aureolki zmieściły big_smile.


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson