Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2007-06-19 22:57:57

mała80
Użytkownik
Skąd: Trójmiasto
Zarejestrowany: 2007-01-17
Posty: 204

ginekolog pomorskie polecam

Polecam dokrora Lautenbacha z AMG w Gdańsku. Nie będę podawać dokładnych namiarów, ponieważ sama uzyskałam je od osoby z jego otoczenia, a wiem że nie są upublicznione (przynajmniej w necie). Byłam u niego dwa razy i te wizyty wniosły więcej niż kilkadziesiąt innych które przyszło mi odbyć w poprzednich latach. Ten lekarz współpracuje z Dr Sametem i naprawdę zna się na rzeczy. Nie moge niestety napisać, że mnie wyleczył, bo tak nie jest, ale trudno tego wymagać po zaledwie dwóch razach. Z tego co zdołałam zauważyć, to jest otwarty na wszelkie sugestie ze strony pacjentki i jako jedyny potrafił zrozumieć że nie moge już dłużej brać antybiotyków. Poza tym jest niesłychanie serdecznym człowiekiem. Naprawdę z całego serca polecam.
Gdyby ktoś potrzebował adres gdzie przyjmuje prywatnie, proszę pisać na maila.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson