Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2007-07-24 11:23:43

123
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-07-20
Posty: 5

Nie byłem u lekarza, ale chyba pójdę, może wy wiecie co mi jest?

Mam 15 lat i jestem chÅ‚opakiem, nie wiem co mi jest. Jest tak, że po oddaniu moczu kiedy wychodzÄ™ z Å‚azienki i np. zrobie jakiÅ› gwaÅ‚towny ruch, to dosÅ‚ownie kropelka moczu mi jeszcze wycieka. czasme tego nie czuje i zdarza siÄ™ to nie przy gwaÅ‚townych ruchach a wtedy kiedy sobie leżę. CzÄ™sto przeziÄ™biam pÄ™cherz, może przez to siÄ™ tego nabawiÅ‚em. Nie mam pojÄ™cia co to może być. Może ktoÅ› może  mnie trochÄ™ uspokoić zanim pójdÄ™ do lekarza...

Offline

 

#2 2007-07-24 11:29:21

123
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-07-20
Posty: 5

Re: Nie byłem u lekarza, ale chyba pójdę, może wy wiecie co mi jest?

Aaa może jeszcze napiszę, że czasem mam wrażenie jakbym nie wypróżnil się dokońca. Poza tym moje oddawanie moczu najpoierw jest ciągłe, pozniej takj troche zwalnia, są dwa chlusty no i koniec. To akurat nie wiem czy jest normalne, moze i tak.

Offline

 

#3 2007-07-24 11:58:10

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Nie byłem u lekarza, ale chyba pójdę, może wy wiecie co mi jest?

A masz teraz jakieś dolegliwości?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#4 2007-07-24 12:03:56

123
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-07-20
Posty: 5

Re: Nie byłem u lekarza, ale chyba pójdę, może wy wiecie co mi jest?

hmm to zależy czasem to ejst czasem nie, teraz akurat tak.

Offline

 

#5 2007-07-24 13:15:40

anaB
Użytkownik
SkÄ…d: pomorskie
Zarejestrowany: 2006-10-30
Posty: 356

Re: Nie byłem u lekarza, ale chyba pójdę, może wy wiecie co mi jest?

jedyne co mogę Tobie poradzić to wizyta u DOBREGO lekarza (poniewaz nie znam sie kompletnie na meskich dolegliwosciach). jednak większośc forumowiczów wie doskonale ze o takich lekarzy z powolania niesamowicie cięzko:( na forum mozesz wyszukac sobie lekarzy polecanych przez innych. a o gdybanie proszę bardziej kompetentne niż ja osoby:)
zyczę Ci wytrwałości

Offline

 

#6 2007-07-24 14:22:58

123
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-07-20
Posty: 5

Re: Nie byłem u lekarza, ale chyba pójdę, może wy wiecie co mi jest?

Kurczę, tak sobie czytam na stronie pewnej i myśle,może to to:
Incontinentio uranie - nieotrzymanie moczu jest szerokim pojęciem określającym wiele postaci mimowolnego oddawania moczu. Określenie to powinno być zarezerwowane dla bezwiednego wyciekania moczu spowodowanego wadami budowy lub unerwienia dolnego odcinka dróg moczowych.

Offline

 

#7 2007-07-24 17:21:39

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Nie byłem u lekarza, ale chyba pójdę, może wy wiecie co mi jest?

Ale wiesz, czasem wystarczy zapalenie gruczołu krokowego czy nawet bezobajowe zp, żeby dochodziło do wycieku moczu. Mimo wszystko zacznij od lekarza, przydadzą Ci się jakieś badania ogólne. Tak w ciemno trochę trudno coś radzić...


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#8 2007-07-24 17:57:52

123
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-07-20
Posty: 5

Re: Nie byłem u lekarza, ale chyba pójdę, może wy wiecie co mi jest?

No właśnie idę w czwartek, mam nadzieję, że da mi skierowanie na jakieś badania i zdiagnozuje co mi jest wink. Trzymajcie kciuki

Offline

 

#9 2007-07-24 21:21:40

Dotka
Użytkownik
SkÄ…d: Gdansk / Irlandia
Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 213

Re: Nie byłem u lekarza, ale chyba pójdę, może wy wiecie co mi jest?

dzielny chlopiec, gratuluje slusznej decyzji smile ja z lekarzem zwlekalam kilka tygodni, a moze i miesiecy, juz nawet nie pamietam...


To już ponad trzy lata bólu

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson