Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2007-09-08 19:35:45

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Leczenie IC - wÄ…tek Romki

Romka, założyłam za Ciebie wątek. Tu opisz dokładnie, jakie miałaś badania, czym się leczysz i leczyłaś, co Ci pomagało, jak przebiegała Twoja choroba (remisja itd.).

Brałaś Elmiron, Cystistta, Uracyst? Miałaś jakieś wlewki sterydowe (pewnie nie, bo we Wrocławiu nikt tego nie poda sad ).


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#2 2007-09-08 23:24:01

romka
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-09-08
Posty: 5

Re: Leczenie IC - wÄ…tek Romki

dzieki, badan mialam wiele ale oprocz potrzebnych do wstepnej diagnozy , to przede wszystkim cystoskopie i histopatologie potwierdzajace diagnoze. szesciokrotnie    robiono mi dystensje pecherza w szpitalu, wowczas rowniez wlewki AgNo3, jak wynika z karty szpitalnej. Poprawa czyli mniej bolu i biegania do toalety-  tak okolo  tygodnia do dwoch W jednym przypadku zabiegu  poprawy nie bylo w ogole, ale robil zabieg  inny lekarz, mniej doswiadczony, Elmiron bralam na wlasna reke, znalazlam w internecie storne  amerykanska i stamtad czerpalam wiadomosci, zreszta w 98 roku malo ktory lekarz  wiedzial cos na ten temat, wiec nosilam   wydruki dla lekarzy.  Niestey  nie malam od razu 9 opakowan elmironu i bralam z duzymi  przerwami. Bylam juz zdecydowana na  zabieg radykalny z czescia jelita, Trafilam do Warszawy do kliniki na Lindleya i tam impalntowano mi  stymulator. mysle jednak ze to tylko dodatkowy gadzet bez  wplywu na stan  i samopoczucie, Pojemnosc pecherza  to 50 mililtrow, juz od  dawna sytuacja jakby  sie nie zmienila Uzywam  w tej chili jedynie lekow przeciwbolowych  i pieluchomajtek oraz wkladek, jesli uda mi sie  wyjsc z domu przy  lepszym samopoczuciu. Oczywiscie duzo picia napojow neutralnych.  Badania ogolne moczu sa  prawidlowe jak u zdrowego   -obecnie, nawet nie robie  posiewu, bo to bez sensu. Mam jednak nadzieje,ze cos nowego  doradzicie. Pozdrawiam smile)

Offline

 

#3 2007-09-09 07:21:10

dana
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 564

Re: Leczenie IC - wÄ…tek Romki

Romka wprawdzie piszesz ,ze posiewów już nie robisz a moze warto by bylo jeszcze raz na wszeslki wypadek sprawdzić mocz w naszym forumowym ulubionym laboratorium w Warszawie na u. Inżynierskiej. Wiele osób leczyło się latami i nic im nie wychodziło dopiero tam Pani Dorota coś wyhodowała i zaczynali się leczyć. Tam mocz można wysłać nie trzeba jeżdzić. W odpowiednich watkach na forum wszystko jest opisane. Tu masz namiary , tam mozna zadzwonić Pani Dorota wszystko dokładnie wytlumaczy
http://www.pecherz.pl/forum/viewtopic.php?id=56

Co do reszty moze nasza Redakcja coś wymyśli jako najbardziej doświadczona i dużo wiedząca sad

Offline

 

#4 2007-09-09 11:49:58

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Leczenie IC - wÄ…tek Romki

Romka, jakie leki p/bólowe bierzesz? Z jakim skutkiem? Co masz w obrazie cystoskopowym, co masz w biopsji? Skrajnie niska pojemność pęcherza jest określona jako efekt czego? Marskości pęcherza? Masz tylko IC czy jeszcze nadreaktywność/neurogenność? Wpisz najlepiej to, co masz w wynikach. Co to jest za stymulator i gdzie się go wszczepia (w sensie - w którym miejscu)?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson