Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#1 2006-07-26 21:56:49

Dan-Rom
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

sprawdzona metoda

Częste oddawanie moczu jest związne z nadreaktywnością pecherza i dyskomfortu w cewce moczowej. Otóż mam pewne doświadczenie, z którego do pewnego momentu nie zdawałam sobie sprawy. Z powodu siedzącej pracy i kłopotów z kregosłupem kupiłam któregoś dnia matę z koralików drewnianych, jakiej używają kierowcy na siedzeniach w samochodzie. Po pewnym czasie piekacy ból kregosłupa w okolicy lędźwiowej ustąpił, a po kilku miesiącach stwierdziłam, że kiedy siedzę na tej macie, to nie mam tak czestych mikcji. Stworzyłam na swój użytek taką oto teorię: siedzac na tych koralikach stale masuję to miejsce, które jest bardzo u nas wrażliwe, czyli w pewnym sensie nazwałabym to relaksacją zwieraczy. Minus tego jest taki, że mam porwane wszystkie sukienki i poprzecierane spodnie na siedzeniu, no ale coś za coś.
Może  taki powrót do natury jest też sposobem na życie, bo pamietam te czasy, gdy nie byÅ‚o materacy z tworzyw sztucznych, tylko z trawy, siana,wÅ‚osia itp. A teraz ? co nas otacza? poczÄ…wszy od bielizny, a koÅ„czÄ…c na jedzeniu wszystko sztuczne i chemii w tym tyle, że wytruć można stado kaczek na jeziorku mokotowskim, a my to wszystko przepuszczamy przez przewód pokarmowy i nasz sponiewierany pecherz.
Karolino!
Do Ciebie kieruję te spostrzezenia, bo Ty masz ten problem, może to pomoże, wszak wszystkie wynalazki sa dziełem przypadku. - pozdrawiam dan-rom
(nareszcie cos w tym temacie udało mi sie napisać, bo nikt się pęcherzem nadreaktywnym nie interesuje)

Offline

 

#2 2006-07-26 22:35:45

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: sprawdzona metoda

Może i warto. Zwłaszcza że przy sprawach krążeniowych taki masaż też pomoże, jeśli siedzi się sporo przy komputerze. Dzięki za podpowiedź smile


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#3 2007-09-27 17:54:52

Homer23
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-07-02
Posty: 14

Re: sprawdzona metoda

Czesc czeste oddawanie moczu moze byc spodowane dyscgunkcja miesni dna miednicy.Jesli inne badania sa prawidÅ‚owe warto przeczytac ksaizke "Headache ine the pelvis" jest to ksiazka napisana prze psyhcologa i urologa  naprawde warto niestety jest ona w jezyku angielskim jesli ktos chce wiedziec cos wieceje rozwincie watek

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson